ISIC karty

Škola nabízí studentům vystavení ISIC karet (International Student Identity Card).

ISIC je celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta střední, vyšší odborné nebo vysoké školy.

Průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO. Kromě mezinárodního uznání statusu studenta na držitele karet čeká velké množství výhod po celém světě (platnost karty ve 130 zemích). Dohromady lze uplatnit slevy na více než 130 000 místech. Jen v ČR lze využít přes 2 200 slev.

Nejčastěji se jedná o slevy do dopravu (vnitrostátní vlaková i autobusová doprava mimo některé městské autobusy), na cestovní pojištění, při nákupu zboří a služeb (např. Alza, Sportisimo, KFC), na vstupné (koncerty, bazény, ski areály).

Více o přehledu slev naleznete na stránkách ISIC: www.isic.cz/slevy/

Cena karty:
290 Kč pro první rok (pozn. karty vystavené v období září - prosinec, mají platnost od data vystavení do následujícího prosince, tedy až 16 měsíců, karty vystavené od ledna do srpna mají platnost pouze do prosince daného roku),
180 Kč za prosloužení platnosti karty v následujících letech (zakoupení revalidační známky)

Jak získat kartu:

O průkazy ISIC se na naší škole stará paní Eva Křížová (studijní oddělení, číslo dveří 31).

Přineste fotografii průkazového formátu, poplatek 290 Kč a vyplňte žádost o vystavení karty (u studentů mladších 16 let je vyžadován podpis zákonného zástupce). Průkazová fotografie je po vytvoření karty vrácena studentovi.

Vystavení karty trvá max. 14 dní. Výrobu karet zajišťuje firma GTS Alive s.r.o. a doba dodání karty je závislá na rychlosti výroby a české poště.

Nejbližší uzávěrka objednávek nových karet i revalidačních známek je 30.6.2019 !! Platnost vytvořených karet z tohoto termínu bude od 1. září 2019 do 31. prosince 2020.
Další možné objednání karet bude až v polovině září s platností také do prosince 2020.

ikonaISIC karty - informace

26.06.2019

Školní jídelna - upozornění

Výdej oběda ve čtvrtek 27. června 2019 je pouze v době: 11:00 - 12:45 hod.

celý článek

Exkurze pro zaměstnance a závěrečné posezení

Na středu 26. června 2019 je pro zaměstnance školy připravena exkurze na zříceninu hradu Lichnice s rozhlednou Miladou a s následným závěrečným posezením v restauraci Lihovar - Třemošnice. Odjezd z parkoviště za ZUŠ Čáslav je v 15:00 hod.

Sportovní den

Sportovní den pro žáky všech ročníků SŠ se uskuteční ve středu 26. června 2019. Organizačně zajistí Mgr. J. Spáčil.