Veletrh fiktivních firem v Dusíkově divadle

V pátek 15. 12. 2017 se od 9:00 do 12:00 hod. konal Veletrh fiktivních firem. Na Nové scéně Dusíkova divadla se prezentovaly firmy II. ročníku denního i kombinovaného studia Vyšší odborné školy Čáslav.

Návštěvníci měli možnost fiktivně nakoupit zboží a služby u firem Aktivní stáří, BKP Bižiterie, Games Over, Psí ráj, Crazy Catering, Namydli-se a Beton Decor s.r.o.

Veletrhu se zúčastnili žáci ze ZŠ Sadová, studenti ze SPŠ a OA Čáslav, SZeŠ Čáslav, SOU Čáslav, SOŠ Kutná Hora, SOŠ Kolín a OA Kolín. Za fiktivní peníze obchodovali také účastníci veletrhu z řad veřejnosti, pedagogů školy, bývalých studentů a rodinných příslušníků.

Manažeři fiktivních firem byli s Veletrhem velmi spokojeni, jelikož jejich firmy získaly zakázky na další půlroční období.

Další velkou metou pro firmy bude organizace Dne otevřených dveří na VOŠ (březen 2018) a závěrečný prodej firem (květen 2018). Firmám přejeme úspěšné následující období.

Informace z regionálního zpravodajství

svoboda.info:

kutnohorsky.denik.cz:

Autor foto: L. Horálek, třída S3

04.07.2018

Rozpis opravných a rozdílových zkoušek studentů střední školy (27. 8. až 4. 9. 2018).

04.07.2018

Hlavní prázdniny

2. 7. - 31. 8. 2018 - hlavní prázdniny.

Přejeme všem krásné léto plné odpočinku a prosluněných dní pro načerpání nových sil.

Vážení uchazeči o studium,
jsme rádi, že jste navštívili naše stránky o možnostech studia na VOŠ Čáslav a věříme, že Vás studijní obor Výrobní a řídící systémy podniku zaujme.
Pro školní rok 2018/2019 nabízíme v rámci tohoto interdisciplinárního oboru tyto možnosti studia:

celý článek