VOŠka na výletě - adaptační (mini)kurz

Studenti prvního ročníku VOŠ ve středu 26. září 2018 vyrazili z čáslavského vlakového nádraží lokálkou do Třemošnice, odkud se vydali pěšky na místní dominantu, zříceninu hradu Lichnice.

Zde měli možnost vyšplhat na novou rozhlednu Miladu, odkud byl díky vydařenému počasí krásný výhled po okolí. Ještě před návštěvou Lichnice se zastavili u Žižkova dubu a cestou k Lovětínské rokli odbočili na vyhlídku Dívčí kámen. Studenti, společně s učiteli zakončili společný den v Třemošnici, kde se občerstvili a vydali se zpět lokálkou do Čáslavi.

Bc. Radka Tichá

09.01.2019

Maturitní ples tříd OA4 a S4

Maturitní ples tříd OA4 a S4 se uskuteční v pátek 1. února 2019 od 19:00 hod. v Hotelu Grand Čáslav.

03.01.2019

Lyžařský výcvikový kurz

Lyžařský výcvik tříd Obchodní akademie OA1 a Strojírenství S1 bude zahájen v neděli 20. ledna 2019 a ukončen v sobotu 26. ledna 2019.

Studenti s pedagogy a lyžařskými instruktory vyrazí na týdenní pobyt do Krkonoš – lyžařského střediska Horní Malá Úpa – penzion Blesk. Organizačně zajišťují Mgr. J. Spáčil, Mgr. Bc. P. Havelková a Ing. Bc. V. Andrle.