Zakládání fiktivních firem

V úterý 2. října 2018 se v Rekreačním a sportovním středisku U Starého rybníka ve Zbraslavicích konaly valné hromady k založení fiktivních firem studentů V2E.

Nejdříve všichni studenti V2E, zástupci fiktivních firem, obdrželi úvodní informace k organizaci a průběhu dopoledne. Jednatelé firem dostali úkoly a čas na přípravu potřebných dokumentů.

Valné hromady byly zahájeny v 9:00 hod. Postupně své činnosti představily firmy Šumí to, s.r.o., Thea s.r.o. a Nalep si! s.r.o.. Každá ze jmenovaných firem postupně odhlasovala Společenskou smlouvu, Stanovy společnosti a Návrh na zápis společnosti do Obchodního rejstříku. Na legislativní průběh konání valných hromad dohlížel „notář“ Ing. Milan Frýba a za společnost „Kondor, a.s.“ paní Mgr. Věra Szabová.

Slavnostní zakončení s přípitkem a sladkou odměnou proběhlo po 13:00 hod. Firmám Šumí to, s.r.o., Thea s.r.o. a Nalep si! s.r.o. popřáli jednatelé firem mnoho podnikatelského úspěchu.

Veronika Benešová, V2E

Další info na webu regionálního zpravodajství svoboda.info: http://www.svoboda.info/zpravy/caslav/studenti-zalozili-fiktivni-firmy-nyni-se-zacali-pripravovat-na-prosincovy-veletrh/

02.05.2019

Souvislá praxe

Praxe žáku S2 bude zahájena v pondělí 20. května 2019 a ukončena v pátek 31. května 2019. Za organizace a rozpis pedagogického dozoru zodpovídá Ing. B. Valtrová. V závěru praxe žáci vypracují závěrečnou zprávu o odborné praxi. Tuto zprávu podepsanou vedoucím odborné praxe na pracovišti odevzdají Ing. B. Valtrové do 10. června 2019. Formulář závěrečné zprávy je ke stažení na webu školy.

Informace pro studenty - ukončení stravování - školní rok 2018/2019

Maturitní ročníky - odhlášení stravy ve školní jídelně od 29. 4. 2019.

celý článek