Zakládání fiktivních firem

Zakládání fiktivních firem

Zakládání fiktivních firem

V úterý 2. října 2018 se v Rekreačním a sportovním středisku U Starého rybníka ve Zbraslavicích konaly valné hromady k založení fiktivních firem studentů V2E.

Nejdříve všichni studenti V2E, zástupci fiktivních firem, obdrželi úvodní informace k organizaci a průběhu dopoledne. Jednatelé firem dostali úkoly a čas na přípravu potřebných dokumentů.

Valné hromady byly zahájeny v 9:00 hod. Postupně své činnosti představily firmy Šumí to, s.r.o., Thea s.r.o. a Nalep si! s.r.o.. Každá ze jmenovaných firem postupně odhlasovala Společenskou smlouvu, Stanovy společnosti a Návrh na zápis společnosti do Obchodního rejstříku. Na legislativní průběh konání valných hromad dohlížel „notář“ Ing. Milan Frýba a za společnost „Kondor, a.s.“ paní Mgr. Věra Szabová.

Slavnostní zakončení s přípitkem a sladkou odměnou proběhlo po 13:00 hod. Firmám Šumí to, s.r.o., Thea s.r.o. a Nalep si! s.r.o. popřáli jednatelé firem mnoho podnikatelského úspěchu.

Veronika Benešová, V2E

Další info na webu regionálního zpravodajství svoboda.info: http://www.svoboda.info/zpravy/caslav/studenti-zalozili-fiktivni-firmy-nyni-se-zacali-pripravovat-na-prosincovy-veletrh/ 

Novinky

02.05.2019

Souvislá praxe

Praxe žáku S2 bude zahájena v pondělí 20. května 2019 a ukončena v pátek 31. května 2019. Za organizace a rozpis pedagogického dozoru zodpovídá Ing. B. Valtrová. V závěru praxe žáci vypracují závěrečnou zprávu o odborné praxi. Tuto zprávu podepsanou vedoucím odborné praxe na pracovišti odevzdají Ing. B. Valtrové do 10. června 2019. Formulář závěrečné zprávy je ke stažení na webu školy.

16.04.2019

Informace pro studenty - ukončení stravování - školní rok 2018/2019

Maturitní ročníky - odhlášení stravy ve školní jídelně od 29. 4. 2019.

celý článek