Zakládání fiktivních firem

V úterý 2. října 2018 se v Rekreačním a sportovním středisku U Starého rybníka ve Zbraslavicích konaly valné hromady k založení fiktivních firem studentů V2E.

Nejdříve všichni studenti V2E, zástupci fiktivních firem, obdrželi úvodní informace k organizaci a průběhu dopoledne. Jednatelé firem dostali úkoly a čas na přípravu potřebných dokumentů.

Valné hromady byly zahájeny v 9:00 hod. Postupně své činnosti představily firmy Šumí to, s.r.o., Thea s.r.o. a Nalep si! s.r.o.. Každá ze jmenovaných firem postupně odhlasovala Společenskou smlouvu, Stanovy společnosti a Návrh na zápis společnosti do Obchodního rejstříku. Na legislativní průběh konání valných hromad dohlížel „notář“ Ing. Milan Frýba a za společnost „Kondor, a.s.“ paní Mgr. Věra Szabová.

Slavnostní zakončení s přípitkem a sladkou odměnou proběhlo po 13:00 hod. Firmám Šumí to, s.r.o., Thea s.r.o. a Nalep si! s.r.o. popřáli jednatelé firem mnoho podnikatelského úspěchu.

Veronika Benešová, V2E

Další info na webu regionálního zpravodajství svoboda.info: http://www.svoboda.info/zpravy/caslav/studenti-zalozili-fiktivni-firmy-nyni-se-zacali-pripravovat-na-prosincovy-veletrh/

04.02.2019

Soutěž v recitaci - okresní kolo

Okresní kolo soutěže v recitaci se koná v úterý 26. února 2019 v Kutné Hoře. Organizačně zajišťuje Mgr. R. Rambousek.

04.02.2019

Soutěž v psaní na klávesnici - školní kolo

Školní kolo soutěže v psaní na klávesnici se koná v týdnu od pondělí 25. února 2019. Organizačně zajišťují Ing. B. Valtrová, Ing. J. Nováková a Mgr. R. Rambousek.