Proč studovat právě u nás?

V následujících bodech vám pomůžeme odpovědět na tuto otázku:

Naše studenty kvalitně připravujeme na maturitní zkoušku a naši absolventi mají vysokou úspěšnost v přijetí na VŠ (100%).

Další výhody studia u nás jsou:

Studentům zřizujeme účet na MS Office 365 a umožňujeme nainstalovat zdarma na domácí počítač aktuální verzi MS Office.

Studium probíhá v učebnách vybavených moderní technikou - dataprojektory, osobní počítače, tablety.

Zpestřujeme výuku projektovými dny, exkurzemi, výlety, besedami, návštěvou kin a divadel.

Poskytujeme stravování přímo v areálu školy.

Nabízíme možnost sportovního vyžití ve školní sportovní hale.

Pořádáme sportovní kurzy (lyžařské a vodácké).

Nabízíme služby vlastní knihovny a studovny.

Studentům dáváme zdarma přístup do školní Wi-Fi sítě.

Pro studenty 3. ročníků realizujeme v rámci programu Erasmus + odborné 14denní stáže v zahraničí (Irsko, Španělsko).

Realizujeme výměnné zahraniční pobyty ve spolupráci s partnerskou školou na Slovensku.

Ve spolupráci s externí autoškolou nabízíme získání řidičského průkazu.

Poskytujeme ubytování na domově mládeže nacházejícím se přímo v areálu školy.

Pro ekonomické obory navíc nabízíme:

- širokou nabídku studia cizích jazyků: anglický, německý, ruský a španělský jazyk

- zdarma licenci výukového programu Zavijačič (výuka psaní na klávesnici PC) v hodnotě cca 600 Kč

- vykonání mezinárodní zkoušky v psaní na klávesnici "Intersteno"

- možnost vykonání státní zkoušky z psaní na klávesnici.

Pro technické obory navíc nabízíme:

- moderně vybavené stojní dílny a laboratoře

- svářečské zkoušky (pro studenty 3. ročníku)

- získání certifikátu Autodesk Academia Programu "Certificate CAD"

- zdarma nové vydání strojnických tabulek v hodnotě cca 900 Kč

- zdarma po dobu studia instalaci poslední platné verze programu AutoCad na vlastní počítač.

Global Money Week 2019

Naše škola se letos poprvé zapojila do Global Money Week 2019, celosvětového týdne o penězích a finanční gramotnosti, který letos probíhá v týdnu od 25. 3. 2019 do 31. 3. 2019. Vyvrcholí pak 10. 4. 2019 odbornou konferencí v ČNB.

celý článek

Výuka Mechatroniky v laboratořích SPŠ Kutná Hora

V úterý 26. března 2019 bude výuka předmětu Mechatronika třídy S4 probíhat v laboratořích SPŠ v Kutné Hoře. Akce pro žáky začíná v 8:00 hod. před hlavním vchodem do budovy a trvá 6 vyučovacích hodin. Organizačně zajišťuje Ing. M. Mach. Příjezd a odjezd žáků na výuku je individuální.

Olympiáda z anglického jazyka

Krajské kolo Olympiády z anglického jazyka proběhne v úterý 26. března 2019 v Kladně. Organizačně zajišťuje Mgr. Š. Radová.

Přednáškové pásmo Management zdrojů

V pondělí 25. a v úterý 26. března 2019 je pro studenty V3E připraveno přednáškové pásmo lektora Mgr. R. Bašty na téma Management zdrojů. Organizačně zajišťuje Ing. Bc. K. Šolín MSc.