Proč studovat právě u nás?

V následujících bodech vám pomůžeme odpovědět na tuto otázku:

Naše studenty kvalitně připravujeme na maturitní zkoušku a naši absolventi mají vysokou úspěšnost v přijetí na VŠ (100%).

Další výhody studia u nás jsou:

Studentům zřizujeme účet na MS Office 365 a umožňujeme nainstalovat zdarma na domácí počítač aktuální verzi MS Office.

Studium probíhá v učebnách vybavených moderní technikou - dataprojektory, osobní počítače, tablety.

Zpestřujeme výuku projektovými dny, exkurzemi, výlety, besedami, návštěvou kin a divadel.

Poskytujeme stravování přímo v areálu školy.

Nabízíme možnost sportovního vyžití ve školní sportovní hale.

Pořádáme sportovní kurzy (lyžařské a vodácké).

Nabízíme služby vlastní knihovny a studovny.

Studentům dáváme zdarma přístup do školní Wi-Fi sítě.

Pro studenty 3. ročníků realizujeme v rámci programu Erasmus + odborné 14denní stáže v zahraničí (Irsko, Španělsko).

Realizujeme výměnné zahraniční pobyty ve spolupráci s partnerskou školou na Slovensku.

Ve spolupráci s externí autoškolou nabízíme získání řidičského průkazu.

Poskytujeme ubytování na domově mládeže nacházejícím se přímo v areálu školy.

Pro ekonomické obory navíc nabízíme:

- širokou nabídku studia cizích jazyků: anglický, německý, ruský a španělský jazyk

- zdarma licenci výukového programu Zavijačič (výuka psaní na klávesnici PC) v hodnotě cca 600 Kč

- vykonání mezinárodní zkoušky v psaní na klávesnici "Intersteno"

- možnost vykonání státní zkoušky z psaní na klávesnici.

Pro technické obory navíc nabízíme:

- moderně vybavené stojní dílny a laboratoře

- svářečské zkoušky (pro studenty 3. ročníku)

- získání certifikátu Autodesk Academia Programu "Certificate CAD"

- zdarma nové vydání strojnických tabulek v hodnotě cca 900 Kč

- zdarma po dobu studia instalaci poslední platné verze programu AutoCad na vlastní počítač.

09.01.2019

Maturitní ples tříd OA4 a S4

Maturitní ples tříd OA4 a S4 se uskuteční v pátek 1. února 2019 od 19:00 hod. v Hotelu Grand Čáslav.

03.01.2019

Lyžařský výcvikový kurz

Lyžařský výcvik tříd Obchodní akademie OA1 a Strojírenství S1 bude zahájen v neděli 20. ledna 2019 a ukončen v sobotu 26. ledna 2019.

Studenti s pedagogy a lyžařskými instruktory vyrazí na týdenní pobyt do Krkonoš – lyžařského střediska Horní Malá Úpa – penzion Blesk. Organizačně zajišťují Mgr. J. Spáčil, Mgr. Bc. P. Havelková a Ing. Bc. V. Andrle.